ZAPROSZENIE na piknik rodzinny! 10 czerwca 2018

Czas zaprosić Państwa na nasz coroczny PIKNIK RODZINNY! Zapraszamy 10 czerwca - rozpoczynamy Mszą Święta o godz. 11 w Bazylice w Rychwałdzie, zaraz po niej początek wspólnej zabawy na terenie wokół Bazyliki.

Tematem przewodnim będzie 100lecie odzyskania niepodległości przez Polskę. Jak zapewnia nasza Pani Dyrektor - nie będziemy się tam smucić, ale cieszyć wolnością!

Proszę spodziewać się wielu atrakcji - będzie m.in. rekonstrukcja historyczna, loteria fantowa, stoiska tematyczne, konkursy i zajęcia dla dzieci. Może zatańczymy wszyscy poloneza? 🙊

Przyjdźcie Państwo wszyscy i zabierzcie znajomych - chcemy tam zobaczyć naszych uczniów, ich całe rodziny, nauczycieli, przyjaciół naszego przedszkola i szkoły, ale także każdego zainteresowanego - z Rychwałdku, z Rychwałdu, z Żywca i z całej okolicy!

Opublikowano: 19 maja 2018 13:18

Kategoria: Aktualności - przedszkole